Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD153M
SG732ETTD153M
SG732ETTD153M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 15Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук