Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD184K
SG732ETTD184K
SG732ETTD184K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 180Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук