Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD1R2K
SG732ETTD1R2K
SG732ETTD1R2K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 1.2ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук