Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD1R5K
SG732ETTD1R5K
SG732ETTD1R5K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 1.5ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук