Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD1R5M
SG732ETTD1R5M
SG732ETTD1R5M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 1.5ohm 20% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук