Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD222M
SG732ETTD222M
SG732ETTD222M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 2.2Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук