Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD331M
SG732ETTD331M
SG732ETTD331M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 330ohm 20% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук