Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD333K
SG732ETTD333K
SG732ETTD333K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 33Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук