Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD3R3K
SG732ETTD3R3K
SG732ETTD3R3K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 3.3ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук