Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD3R9K
SG732ETTD3R9K
SG732ETTD3R9K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 3.9ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук