Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD4R7K
SG732ETTD4R7K
SG732ETTD4R7K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 4.7ohm 10% 400ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук