Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD564K
SG732ETTD564K
SG732ETTD564K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 560Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук