Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD5R6K
SG732ETTD5R6K
SG732ETTD5R6K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 5.6ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук