Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD824M
SG732ETTD824M
SG732ETTD824M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 820Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук