Продукція > KOA SPEER > SG732HTTE121K
SG732HTTE121K
SG732HTTE121K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 120ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук