Продукція > KOA SPEER > SG732HTTE184M
SG732HTTE184M
SG732HTTE184M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 180Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук