Продукція > KOA SPEER > SG732HTTE330K
SG732HTTE330K
SG732HTTE330K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 33ohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук