Продукція > KOA SPEER > SG732HTTE821K
SG732HTTE821K
SG732HTTE821K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.75W 820ohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук