Продукція > KOA > SG73G2BTTD2200D
SG73G2BTTD2200D
SG73G2BTTD2200D KOA
sg73g.pdf
Виробник: KOA
Description: KOA - SG73G2BTTD2200D - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 220 ohm, ± 0.5%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 333.3mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig, äußerst hohe Präzision
isCanonical: Y
Widerstand: 220ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.5%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/K
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SG73G Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KOA - SG73G2BTTD2200D - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 220 ohm, ± 0.5%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 333.3mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, äußerst hohe Präzision, isCanonical: Y, Widerstand: 220ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.5%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/K, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SG73G Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SG73G2BTTD2200D SG73G2BTTD2200D Виробник : KOA Speer SG73G-3043387.pdf Thick Film Resistors - SMD 220 ohm 0.5% 0.5W AEC-Q200