Продукція > KOA SPEER > SG73P1ETTP1801D
SG73P1ETTP1801D
SG73P1ETTP1801D KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.8Kohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук