Продукція > KOA SPEER > SG73P1ETTP561G
SG73P1ETTP561G
SG73P1ETTP561G KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 560ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук