Продукція > KOA SPEER > SG73P1ETTP6800D
SG73P1ETTP6800D
SG73P1ETTP6800D KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 680ohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук