Продукція > KOA SPEER > SG73P1ETTP7501D
SG73P1ETTP7501D
SG73P1ETTP7501D KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 7.5Kohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук