Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD1101F
SG73P1JTTD1101F
SG73P1JTTD1101F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 1.1Kohm 1% 100ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук