Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD1301D
SG73P1JTTD1301D
SG73P1JTTD1301D KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 1.3Kohm 0.5% 100ppm Anti-Pulse
Написати відгук