Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD2R0J
SG73P1JTTD2R0J
SG73P1JTTD2R0J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 2ohm 5% 100ppm Anti-Pulse
Написати відгук