Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD3000F
SG73P1JTTD3000F
SG73P1JTTD3000F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 300ohm 1% 100ppm Anti-Pulse
Написати відгук