Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD3303F
SG73P1JTTD3303F
SG73P1JTTD3303F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 330Kohm 1% 100ppm Anti-Pulse
Написати відгук