Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD5601D
SG73P1JTTD5601D
SG73P1JTTD5601D KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 5.6Kohm 0.5% 100ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук