Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD560J
SG73P1JTTD560J
SG73P1JTTD560J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 56ohm 5% 100ppm Anti-Pulse
на замовлення 4995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук