Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD6R80F
SG73P1JTTD6R80F
SG73P1JTTD6R80F KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 6.8ohm 1% 100ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук