Продукція > KOA SPEER > SG73P1JTTD7500F
SG73P1JTTD7500F
SG73P1JTTD7500F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 750ohm 1% 100ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук