Продукція > KOA SPEER > SG73P2ATTD164J
SG73P2ATTD164J
SG73P2ATTD164J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 160Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 3795 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук