Продукція > KOA SPEER > SG73P2ATTD185G
SG73P2ATTD185G
SG73P2ATTD185G KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.8Mohm 2% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 4369 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук