Продукція > KOA SPEER > SG73P2ATTD240G
SG73P2ATTD240G
SG73P2ATTD240G KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 24ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук