Продукція > KOA SPEER > SG73P2ATTD361J
SG73P2ATTD361J
SG73P2ATTD361J KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 360ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук