Продукція > KOA SPEER > SG73P2BTTD391J
SG73P2BTTD391J
SG73P2BTTD391J KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 390ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 4559 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук