Продукція > KOA SPEER > SG73P2BTTD7500D
SG73P2BTTD7500D
SG73P2BTTD7500D KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 750ohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук