Продукція > KOA SPEER > SG73P2BTTD821J
SG73P2BTTD821J
SG73P2BTTD821J KOA Speer
KOA_Speer_SG73P_91124.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 820ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук