Продукція > KOA SPEER > SG73P2BTTD9101F
SG73P2BTTD9101F
SG73P2BTTD9101F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 9.1Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук