Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD106G
SG73P2ETTD106G
SG73P2ETTD106G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 10Mohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук