Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD113J
SG73P2ETTD113J
SG73P2ETTD113J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 11Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук