Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD12R0F
SG73P2ETTD12R0F
SG73P2ETTD12R0F KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 12ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 3602 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук