Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD135J
SG73P2ETTD135J
SG73P2ETTD135J KOA Speer
SG73P-2399228.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1.3Mohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук