Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD1500F
SG73P2ETTD1500F
SG73P2ETTD1500F KOA Speer
KOA_Speer_SG73P_91124.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 150ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук