Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD1503F
SG73P2ETTD1503F
SG73P2ETTD1503F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 150Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук