Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD153J
SG73P2ETTD153J
SG73P2ETTD153J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 15Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук