Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD1601F
SG73P2ETTD1601F
SG73P2ETTD1601F KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1.6Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук