Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD160J
SG73P2ETTD160J
SG73P2ETTD160J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 16ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук