Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD182G
SG73P2ETTD182G
SG73P2ETTD182G KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1.8Kohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук